رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت حساب کاربری

بیمه تکمیل درمان سامان در کرمان

 

با هزینه های سرسام آور درمان چه کنیم؟

با ابتلا به یک بیماری و یا بروز علائم  یک بیماری ، یک فرآیند پر هزینه از ویزیت پزشکان دارو، سونوگرافی ، رادیولوژی ،MRI ،آزمایشات خون  و پاتولوژی و ... گرفته تا بستری در بیمارستان ها تحت عمل جراحی قرار گرفتن را می توان پیش بینی نمود ، اما آیا درآمد های ناچیز اقشار متوسط و ضعیف جامعه از عهده این چنین هزینه هایی بر می آیند؟

بیمه سامان در کرمان با ارائه بیمه نامه درمان تکمیلی در قالب طرح های متعدد و به تازگی با ارائه بیمه نامه SME، ویژه افراد شاغل در مجموعه های کوچک و متوسط از یک نفر تا بیش از 200 نفر را با پرداخت حق بیمه ماهیانه ، تحت پوشش هزینه های بستری و جراحی، پارا کلینیکی، آزمایشگاهی، دندانپزشکی، چشم پزشکی، ویزیت و دارو، زایمان، ناباروری، غربالگری جنین و .... قرار داده و با انعقاد قرارداد با کلیه بیمارستان و مراکز درمانی ، بیمه گذار محترم بدون نیاز به دفاتر بیمه و تنها با ارائه کارت ملی ، از پرداخت هزینه های سرسام آور درمان معاف می گردد.

برای آشنایی با انواع طرح ها و پوشش هزینه های آنها روی آنها کلیک نمائید.

                      

                      طرح های SME ( شرکت های کوچک و متوسط )

                      طرح های خانواده و انفرادی

 

 

 

بیمه شدگان محترم ،بعد از صدور بیمه می توانند با استفاده از لیست مراکز درمانی طرف قرارد سامان مرکز مورد نظر خود را انتخاب و مراجعه نمایند تا فقط مبلغ فرانشیز را برای هزینه پرداخت نمایند. 

 برای دریافت لیست مراکز درمانی تحت قراداد بیمه سامان در کرمان اینجا کلیک نمایید.

 

اگر چنانچه مرکز مورد نظر شما در لیست استان قرار ندارد، امکان ارسال الکترونیک از طریق سامانه درمان نت محیا شده است. بیمه شدگان محترم می توانند از طریق لینک زیر نسبت به ثبت و ارسال الکترونیک خسارت از طریق پرتال بیمه شده اقدام نمایند.

برای ثبت و ارسال الکترونیکی خسارت های درمانی سامان اینجا کلیک کنید.

و یا با مراجعه حضوری فاکتور خسارت های درمانی خود را تحویل شعبه مرکزی سامان در کرمان و یا نمایندگی بیمه سامان کد2430 واقع در جاده تهران نبش صدوقی سه ساختمان پست بانک طبقه اول داده و منتظر دریافت نتیجه تایید نهایی باشید.

بیمه شدگان گرامی می توانند برای استعلام هزینه های درمان از تاریخ صدور تا تاریخ روز و با وارد کردن کدملی خود و انتخاب هر بیمه شده تمام اطلاعات واریزی خسارت های درمان خود را مشاهده نمایند.

جهت استعلام هزینه های درمان اینجا کلیک نمایید.

 

پوشش های بیمه تکمیل درمان سامان شامل موارد زیر می شود.

1- بستری، جراحی عمومی

2- جراحی های تخصصی

3- آمبولانس

4- زایمان

5- پاراکلینیکی1

6- پاراکلینیکی2

7- جراحی های سرپایی

8- آزمایشگاهی

9- رفع عیوب انکساری دو چشم

10- غربالگری جنین

11- ویزیت، دارو و خدمات اورژانس

12- دندانپزشکی

13- درمان نازایی و ناباروری

14- سمعک (دوگوش)

15- عینک و لنز طبی

برای مشاهده جزئیات پوشش های بیمه تکمیل درمان سامان اینجا کلیک نمایید

 

 

 

بالا
Supportscreen tag